Smart Watch U8 Akıllı Saat Ürün İncelemesi Yapıyoruz

smart-watch-u8-akilli-saat-urun-incelemesi-yapiyoruz

 

Bugün sizlere yeni satın almış olduğumuz Smart Watch U8 akıllı saat‘in tanıtımını ve ürün hakkında görüşlerimizi paylaşacağız. Öncelikle akıllı saat sektörü hızla gelişmekte ve beğeni ile kullanılmaktadır. Bizde bu doğrultuda bu ürünü sizler için değerlendirmek istedik. İnternet piyasasında bir çok akıllı saat modeli yer almaktadır. Fiyatları en uygun olan modeli bu model gibi görünüyor 25 TL ile 70 TL arası satış fiyatı var. Biz bu ürünü kargo dahil 29 TL ye aldık.

 

Ürün kutusundan bir adet şarj kablosu ile beraber çıkmaktadır. Ürünün görünümü oldukça güzel. Alırken baya tereddüt ettim aslında kalite konusunda sonuçta 29 TL ye alınmış bir ürün ne kadar kaliteli olabilir ki ? fakat beklentimin üstünde bir ürün olduğunu açıkça söyleyebilirim. Dokunmatik hassasiyeti oldukça hoşuma gitti. Menü geçişleri oldukça akıcı ve güzel.  Bağlantı mesafesi olarak 15-20 metreye kadar çekim yapabiliyor. Kırmızı, siyah ve beyaz olarak satışı yapılmaktadır.

 

smart-watch-u8-akilli-saat-urun-incelemesi

 

Smart Watch U8 cihazında yer alan özellikler ise şöyle; 1.5″ Dokunmatik TFT LCD ekran, Tarih,saat gibi bilgiler yer alıyor. Bağlantı koptuğunda uyarı veriyor  Gelen aramaları görme ve bu aramalara cevap verme özelliği yer alıyor. Rehberi olduğu gibi görebiliyorsunuz. Bu özellik sadece Android alt yapısını kullanan telefonlar için geçerli. İos’da bu özellik bulunmuyor. Uzaktan kamera kontrolü bulunuyor bunun için uygulama kurmanız gerekiyor. Telefonunuzun kamerasını saat üzerinden yönetebiliyorsunuz. Adım sayar gibi ekstra özellikleri ile’de güzel bir kullanım sağlıyor ürün.

 

smart-watch-u8-akilli-saat-urun-inceleme

 

Ürünün en çok merak ettiğim kısmı telefon görüşmesi yaparken gelen sesin ve giden sesin nasıl olduğu ve ne derece net olduğuydu. Yine fiyata göre değerlendir yapmam gerekiyor ki daha yüksek fiyata’da akıllı saatler bulunurken 30 TL ye alınmış bir akıllı saatten 300 TL lik bir performans beklemek hayalcilik olurdu. Fakat şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki 30 TL alınmış bir ürün olarak gelen ses ve giden ses gayet iyi düzeyde. Yani rahat bir şekilde görüşme yapabiliyorsunuz. Gürültülü ortamda sanırım biraz vasat kalabilir ama günlük kullanımda gayet kullanışlı olacaktır. Az önce telefon masanın üzerindeyken arama geldi saat üzerinden görüştüm. Herhangi bir ses gidip gelme sorunu yaşamadım. Masaya gidip telefonu almak zorunda’da kalmadım bu yönü gayet güzel. Araç kullanırken, elinizde bir iş varken ve telefon uzağınızdayken gayet kullanışlı bir ürün. İşin özü ben ürünü sevdim satmak için 5 tane daha sipariş ettim tavsiye edebilirim 🙂
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir